Schoonspringen bij "Joop Stotijn"/DSZ

Trainingen en wedstrijden

schoonspringen

tot en met

24 december 2019

Augustus

Zaterdag 31 augustus 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

13:30-14:30 Beau Bisschops

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

September

Maandag 2 september 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 3 september 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk


Zaterdag 7 september 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

13:30-14:30 Beau Bisschops

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen


Maandag 9 september 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 10 september 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk


Zaterdag 14 september 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

13:30-14:30 Beau Bisschops

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

14:00-16:00 Regiotraining Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Lize van Leeuwen, Guus de Bakker, Anne Dille en Sanne Bolleboom

Maandag 2 september 2019

17:30-18:15

Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

Waterthor

18:00-19:00

Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands


17:30-19:00

Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker

Dinsdag 3 september 2019

18:30-19:15

Julia Stork

Hofbad

18:30-20:00

Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk

Zaterdag 7 september 2019

11:00-12:30

Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom

Hofbad

11:00-13:30

Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen


12:45-13:30

Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

Maandag 9 september 2019

17:30-18:15

Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoever, Emmanuel Ugahary

Waterthor

18:00-19:00

Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands


17:30-19:00

Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker

Dinsdag 10 september 2019

18:30-19:15

Julia Stork

Hofbad

18:30-20:00

Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk

Zaterdag 14 september 2019

11:00-12:30

Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom

Hofbad

11:00-13:30

Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen


12:45-13:30

Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

Regiotraining

14:00-16:00

Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Lize van Leeuwen, Guus de Bakker, Anne Dille en Sanne Bolleboom

Zondag 15 september 2019

Nationale schoonspringdag nieuwegein

Maandag 16 september 2019

17:30-18:15

Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

Waterthor

18:00-19:00

Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands


17:30-19:00

Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker

Dinsdag 17 september 2019

18:30-19:15

Julia Stork

Hofbad

18:30-20:00

Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk

Zaterdag 21 september 2019

11:00-12:30

Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom

Hofbad

11:00-13:30

Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen


12:45-13:30

Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

Maandag 23 september 2019

17:30-18:15

Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

Waterthor

18:00-19:00

Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands


17:30-19:00

Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker

Dinsdag 24 september 2019

18:30-19:15

Julia Stork

Hofbad

18:30-20:00

Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk

Zaterdag 28 september 2019

11:00-12:30

Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom

Hofbad

11:00-13:30

Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen


12:45-13:30

Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

Maandag 30 september 2019

17:30-18:15

Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

Waterthor

18:00-19:00

Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands


17:30-19:00

Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker

Oktober

Dinsdag 1 oktober 2019

18:30-19:15

Julia Stork

Hofbad

18:30-20:00

Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk

Zaterdag 6 oktober 2019

11:00-12:30

Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom

Hofbad

11:00-13:30

Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen


12:45-13:30

Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

Maandag 7 oktober 2019

17:30-18:15

Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

Waterthor

18:00-19:00

Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands


17:30-19:00

Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker

Dinsdag 8 oktober 2019

18:30-19:15

Julia Stork

Hofbad

18:30-20:00

Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk

Zaterdag 12 oktober 2019

11:00-12:30

Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom

Hofbad

11:00-13:30

Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen


12:45-13:30

Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

Regiotraining

14:00-16:00

Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Lize van Leeuwen, Guus de Bakker, Anne Dille en Sanne Bolleboom

Zondag 13 oktober 2019

Beginners, Jeugd en Masters wedstrijd

14:00-16:00

Zwembad de Veur, iedereen kan meedoen

Maandag 14 oktober 2019

17:30-18:15

Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

Waterthor

18:00-19:00

Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands


17:30-19:00

Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker

Dinsdag 15 oktober 2019

18:30-19:15

Julia Stork

Hofbad

18:30-20:00

Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk

Zaterdag 19 oktober 2019

11:00-12:30

Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom

Hofbad

11:00-13:30

Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen


12:45-13:30

Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

Maandag 21 oktober 2019

17:30-18:15

Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

Waterthor

18:00-19:00

Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands


17:30-19:00

Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker

Dinsdag 22 oktober 2019

18:30-19:15

Julia Stork

Hofbad

18:30-20:00

Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk

Zaterdag 26 oktober 2019

11:00-12:30

Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom

Hofbad

11:00-13:30

Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen


12:45-13:30

Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

Maandag 28 oktober 2019

17:30-18:15

Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

Waterthor

18:00-19:00

Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands


17:30-19:00

Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker

Dinsdag 29 oktober 2019

18:30-19:15

Julia Stork

Hofbad

18:30-20:00

Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk

November

Zaterdag 2 november 2019

11:00-12:30

Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom

Hofbad

11:00-13:30

Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen


12:45-13:30

Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

Maandag 4 november 2019

17:30-18:15

Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

Waterthor

18:00-19:00

Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands


17:30-19:00

Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker

Dinsdag 5 november 2019

18:30-19:15

Julia Stork

Hofbad

18:30-20:00

Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk

Zaterdag 9 november 2019

11:00-12:30

Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom

Hofbad

11:00-13:30

Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen


12:45-13:30

Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

Maandag 11 november 2019

17:30-18:15

Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

Waterthor

18:00-19:00

Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands


17:30-19:00

Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker

Dinsdag 12 november 2019

18:30-19:15

Julia Stork

Hofbad

18:30-20:00

Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk

Zaterdag 16 november 2019

Training vervalt

Maandag 18 november 2019

17:30-18:15

Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

Waterthor

18:00-19:00

Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands


17:30-19:00

Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker

Dinsdag 19 november 2019

18:30-19:15

Julia Stork

Hofbad

18:30-20:00

Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk

Zaterdag 23 november 2019

11:00-12:30

Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom

Hofbad

11:00-13:30

Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen


12:45-13:30

Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

Regiotraining

14:00-16:00

Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Lize van Leeuwen, Guus de Bakker, Anne Dille en Sanne

Zondag 23 november 2019

Sinterklaas wedstrijd va 17:00

Nieuwegein

Zondag 24 november 2019

Internationale leeftijdsgroepen en Masters wedstrijd 14:00-19:00

Hofbad, wedstrijdspringers en masters

Maandag 25 november 2019

17:30-18:15

Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

Waterthor

18:00-19:00

Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands


17:30-19:00

Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker

Dinsdag 26 november 2019

18:30-19:15

Julia Stork

Hofbad

18:30-20:00

Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk

Zaterdag 30 november 2019

11:00-12:30

Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom

Hofbad

11:00-13:30

Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen


12:45-13:30

Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

December

Maandag 2 december 2019

17:30-18:15

Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

Waterthor

18:00-19:00

Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands


17:30-19:00

Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker

Dinsdag 3 december 2019

18:30-19:15

Julia Stork

Hofbad

18:30-20:00

Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk

Zaterdag 7 december 2019

11:00-12:30

Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom

Hofbad

11:00-13:30

Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen


12:45-13:30

Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

Zondag 8 december 2019

Clubkampioenschappen en Alliantiewedstrijd 13:00-17:00

Waterthor, iedereen kan meedoen

Maandag 9 december 2019

17:30-18:15

Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

Waterthor

18:00-19:00

Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands


17:30-19:00

Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker

Dinsdag 10 december 2019

18:30-19:15

Julia Stork

Hofbad

18:30-20:00

Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk

Zaterdag 14 december 2019

11:00-12:30

Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom

Hofbad

11:00-13:30

Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen


12:45-13:30

Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

Regiotraining

14:00-16:00

Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Lize van Leeuwen, Guus de Bakker

Maandag 16 december 2019

17:30-18:15

Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

Waterthor

18:00-19:00

Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands


17:30-19:00

Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker

Dinsdag 17 december 2019

18:30-19:15

Julia Stork

Hofbad

18:30-20:00

Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk

Zaterdag 21 december 2019

11:00-12:30

Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom

Hofbad

11:00-13:30

Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen


12:45-13:30

Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

Maandag 23 december 2019

17:30-18:15

Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

Waterthor

18:00-19:00

Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands


17:30-19:00

Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker

Dinsdag 24 december 2019

Geen training