Schoonspringen bij "Joop Stotijn"/DSZ

Dit is de internet pagina van

"Joop Stotijn"

schoonspringafdeling

van DSZ

Algemeen

Laatste nieuws

* Trainingen beginnen weer 31 augustus.

* De eerste wedstrijd is al weer op 13 oktober 2019 in het zwembad de Veur, aan deze wedstrijd kan iedereen meedoen.

* Op 15 september organiseert de KNZB voor de derde keer de nationale schoonspringdag in Nieuwegein doe vooral mee, voor informatie volg deze link

* De vereniging doet dit jaar mee met de sponsoractie van de Rabobank, als je een rekeningnummer hebt bij de Rabobank mag je stemmen vanaf 27 september welke verenigingen jij vindt die een bijdrage moeten krijgen. Als je dus een Raborekening hebt en je gaat stemmen dank dan aan ons. Van de bijdrage van de Rabobank worden allerlei activiteiten georganiseerd voor de sporters.

Trainingen en Wedstrijden

tot en met 1 januari 2020

Hieronder vindt je per dag de bijzonderheden van de trainingen en wedstrijden. Als er veranderingen zijn voor de trainingen worden die ook hieronder aangepast en krijg je een nieuwsbrief.

Augustus

Zaterdag 31 augustus 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:30-13:30 Beau Bisschops

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

September

Maandag 2 september 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 3 september 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk


Zaterdag 7 september 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:30-13:30 Beau Bisschops

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen


Maandag 9 september 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary, Betty Diagne

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 10 september 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk


Zaterdag 14 september 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:30-13:30 Beau Bisschops

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

14:00-16:00 Regiotraining Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Lize van Leeuwen, Guus de Bakker, Anne Dille en Sanne Bolleboom


Zondag 15 september 2019 - NATIONALE SCHOONSPRINGDAG 2019 - Volg deze link voor informatie


Maandag 16 september 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 17 september 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk


Zaterdag 21 september 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:30-13:30 Beau Bisschops

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen


Maandag 23 september 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 24 september 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk


Zaterdag 28 september 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:30-13:30 Beau Bisschops

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen


Maandag 30 september 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops

Oktober

Dinsdag 1 oktober 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk


Zaterdag 6 oktober 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:30-13:30 Beau Bisschops

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen


Maandag 7 oktober 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary, Betty Diagne

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 8 oktober 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk


Zaterdag 12 oktober 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:30-13:30 Beau Bisschops

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

14:00-16:00 Regiotraining Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Lize van Leeuwen, Guus de Bakker, Anne Dille en Sanne Bolleboom


Zondag 13 oktober 2019 - Beginners, Jeugd en Masterswedstrijd - 14:00-16:00 - Zwembad de Veur, iedereen kan meedoen


Maandag 14 oktober 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 15 oktober 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk


Zaterdag 19 oktober 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:30-13:30 Beau Bisschops

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen


Maandag 21 oktober 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 22 oktober 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk


Zaterdag 26 oktober 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:30-13:30 Beau Bisschops

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen


Maandag 28 oktober 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 29 oktober 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk

November

Zaterdag 2 november 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:30-13:30 Beau Bisschops

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen


Maandag 4 november 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary, Betty Diagne

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 5 november 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk


Zaterdag 9 november 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:30-13:30 Beau Bisschops

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen


Maandag 11 november 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 12 november 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk


Zaterdag 16 november 2019 - Training vervalt


Maandag 18 november 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 19 november 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk


Zaterdag 23 november 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:30-13:30 Beau Bisschops

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

14:00-16:00 Regiotraining Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Lize van Leeuwen, Guus de Bakker, Anne Dille en Sanne Bolleboom


Zaterdag 23 november 2019 - Sinterklaas wedstrijd vanaf 17:00 Nieuwegein


Zondag 24 november 2019 - Internationale leeftijdsgroepen- en Masterswedstrijd - 14:00-19:00 - Hofbad - wedstrijdspringers en Masters op uitnodiging


Maandag 25 november 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 26 november 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk


Zaterdag 30 november 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:30-13:30 Beau Bisschops

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

December

Maandag 2 december 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary, Betty Diagne

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 3 december 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk


Zaterdag 7 december 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:30-13:30 Beau Bisschops

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen


Zondag 8 december 2019 - Clubkampioenschappen en Alliantiewedstrijd - 13:00-17:00 - Waterthor - iedereen kan meedoen


Maandag 9 december 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 10 december 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk


Zaterdag 14 december 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:30-13:30 Beau Bisschops

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

14:00-16:00 Regiotraining Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Lize van Leeuwen, Guus de Bakker, Anne Dille en Sanne Bolleboom


Maandag 16 december 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 17 december 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Kyana Schrijvers, Frédérique Schonk


Zaterdag 21 december 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:30-13:30 Beau Bisschops

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen


Maandag 23 december 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 24 december 2019 - Training vervalt

Zaterdag 28 december 2019 - Training vervalt

Maandag 30 december 2019 - Training vervalt

Dinsdag 31 december 2019 - Training vervalt

Zaterdag 4 januari 2020 - Training vervalt

Maandag 6 januari 2020 - Trainging vervalt

Dinsdag 7 januari 2020 - Training vervalt