Schoonspringen bij "Joop Stotijn"/DSZ

Dit is de internet pagina van

"Joop Stotijn"

schoonspringafdeling

van DSZ

Algemeen

Laatste nieuws

Op 12 en 16 november is er geen training!


Trainingen en Wedstrijden

tot en met 1 januari 2020

Hieronder vindt je per dag de bijzonderheden van de trainingen en wedstrijden. Als er veranderingen zijn voor de trainingen worden die ook hieronder aangepast en krijg je een nieuwsbrief.

Oktober

Zaterdag 26 oktober 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen


Maandag 28 oktober 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 29 oktober 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork, Senna Scharleman

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk

November

Zaterdag 2 november 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen


Maandag 4 november 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary, Betty Diagne

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 5 november 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork, Senna Scharleman

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk


Zaterdag 9 november 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen


Maandag 11 november 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 12 november 2019 - Training vervalt, Hofbad gesloten


Zaterdag 16 november 2019 - Training vervalt


Maandag 18 november 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 19 november 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork, Senna Scharleman

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk


Zaterdag 23 november 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

14:00-16:00 Regiotraining Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Lize van Leeuwen, Guus de Bakker, Anne Dille en Sanne Bolleboom


Zondag 24 november 2019 - Internationale leeftijdsgroepen- en Masterswedstrijd - 14:00-19:00 - Hofbad - wedstrijdspringers en Masters op uitnodiging


Maandag 25 november 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 26 november 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork, Senna Scharleman

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk


Zaterdag 30 november 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

December

Maandag 2 december 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary, Betty Diagne

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 3 december 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork, Senna Scharleman

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk


Zaterdag 7 december 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen


Zondag 8 december 2019 - Clubkampioenschappen en Alliantiewedstrijd - 13:00-17:00 - Waterthor - iedereen kan meedoen


Maandag 9 december 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 10 december 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork, Senna Scharleman

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk


Zaterdag 14 december 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

14:00-16:00 Regiotraining Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Lize van Leeuwen, Guus de Bakker, Anne Dille en Sanne Bolleboom


Maandag 16 december 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 17 december 2019 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork, Senna Scharleman

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk


Zaterdag 21 december 2019 - HOFBAD
11:00-12:30 Sterre Antonisse
, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen


Maandag 23 december 2019 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Deyora Hol, Naomi van Dam, Jonna Hoevers, Emmanuel Ugahary

18:00-19:00 Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Macy Roelands

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 24 december 2019 - Training vervalt

Zaterdag 28 december 2019 - Training vervalt

Maandag 30 december 2019 - Training vervalt

Dinsdag 31 december 2019 - Training vervalt


Januari 2020



Zondag 12 januari - Open regio kampioenschappen Zuid - Wisselaar Breda - Op uitnodigingg de wedstrijdspringers


Zaterdag 18 januari 2020 - Hofbad

11:00-12:30 Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

14:00-16:00 Regiotraining Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Lize van Leeuwen, Guus de Bakker, Anne Dille en Sanne Bolleboom


Donderdag 30 januari tot en met zondag 2 februari 2020 - Eindhoven Diving Cup 2020 - Op uitnodiging Wedstrijdspringers


Februari 2020

Zaterdag 15 februari 2020 - Hofbad

11:00-12:30 Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

14:00-16:00 Regiotraining Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Lize van Leeuwen, Guus de Bakker, Anne Dille en Sanne Bolleboom


Zondag 16 februari 2020 - Regiokampioenschappen Regio West KNZB - Hofbad - Op uitnodiging


Maart 2020

Vrijdag 6 maart tot en met zondag 8 maart 2020 - Nederlands masters Kampioenschappen 2020 - Eindhoven - Alle masters


Zaterdag 7 maart 2020 - Hofbad

11:00-12:30 Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

14:00-16:00 Regiotraining Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Lize van Leeuwen, Guus de Bakker, Anne Dille en Sanne Bolleboom


Zondag 21-22 maart 2020 - Regio West Bokaal - Hofbad - Op uitnodiging


April 2020

Zondag 5 april 2020 - 14:00-17:30 - Combi jokerwedstrijd - de Veur - Iedereen kan meedoen


Zaterdag 18 april 2020 - Hofbad

11:00-12:30 Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

14:00-16:00 Regiotraining Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Lize van Leeuwen, Guus de Bakker, Anne Dille en Sanne Bolleboom


Donderdag 16 tot en met zondag 19 april 2020 - Amsterdam diving cup 2020 - Sloterparkbad - Op uitnodiging


Mei 2020

Zaterdag 16 mei 2020 - Hofbad

11:00-12:30 Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen

14:00-16:00 Regiotraining Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Lize van Leeuwen, Guus de Bakker, Anne Dille en Sanne Bolleboom


Zaterdag 30 tot en met zondag 31 mei 2020 - Voorronde N(J)K 2020 - Eindhoven - op uitnodiging

Juni 2020

Zaterdag 20 tot en met zondag 21 juni 2020 - Nederlands (Jeugd) Kampioenschap 2020 - Sloterparkbad Amsterdam - op uitnodiging


Zondag 28 juni 2020 - 13:00-18:00 - Nationaal Kampioenschap voor de Breedtesport - Hofbad - op uitnodiging