Dit is de internet pagina van

"Joop Stotijn"

schoonspringafdeling

van DSZ

Algemeen

Laatste nieuws

Tot en met 1 juni zullen alle zwembaden gesloten zijn in de gemeente Den Haag waardoor alle trainingen komen te vervallen tot en met dat moment!


Combi-Joker wedstrijd op 5 april 2020 en Amsterdam Diving Cup 2020 gaan helaas ook niet door! De gevolgen voor het N(J)K2020 en NK-B zullen op een later tijdstip worden bekendgesteld.


Nieuwe contributie tarieven 2020 (11 maanden per jaar):
Basis: € 29,00 [1 maal per week trainen 45 minuten]

Plus: € 39,00 [twee trainingen van 45 minuten per week]

Wedstrijd: € 50,00 [meer dan twee trainingen van 45 minuten per week]


In verband met de corona-crisus zal met de incasso van eind maart slechts 50% van de contributie worden geïnt.

Zodra meer duidelijkheid komt over de verdere gevolgen van de crisis zal het bestuur van de vereniging nadere besluiten nemen over de contributie inning van eind april.

Trainingen en Wedstrijden

tot en met 18 juni 2020

Hieronder vindt je per dag de bijzonderheden van de trainingen en wedstrijden. Als er veranderingen zijn voor de trainingen worden die ook hieronder aangepast en krijg je een nieuwsbrief.

Maart 2020

Zaterdag 21 maart 2020 - Hofbad

Geen training in verband met coronavirus maatregelen van de gemeente 

Zondag 21 maart 2020 - Regio West Bokaal - gaat niet door vanwege coronavirus maatregelen.


Maandag 23 maart 2020 - WATERTHOR

Geen training in verband met Corona virus maatregelen van de gemeente


Dinsdag 24 maart 2020 - HOFBAD

Geen training in verband met coronavirus maatregelen van de gemeente


Zaterdag 28 maart 2020 - Hofbad

Geen training in verband met coronavirus maatregelen van de gemeente


Maandag 30 maart 2020 - WATERTHOR

Geen training in verband met Corona virus maatregelen van de gemeente


Dinsdag 31 maart 2020 - HOFBAD

Geen training in verband met coronavirus maatregelen van de gemeente



April 2020

Geheel april 2020 
Helaas geen trainingen in verband met coronavirus maatregelen van de gemeente


Zondag 5 april 2020 - 14:00-17:30 - Combi jokerwedstrijd - de Veur - Gaat niet door inverband met de coronavirus maatregelen


Donderdag 16 tot en met zondag 19 april 2020 - Amsterdam diving cup 2020 -  In verband met de stand van zaken rondom Corona gaat deze wedstrijd niet door.


Mei 2020

Woensdag 29 april tot en met zondag 3 mei - Bergen open in Noorwegen - In verband met corona gaat deze wedstrijd niet door


Vrijdag 1 mei - Open Belgische Kampioenschappen 2020 - Brussel In verband met Corona gaat deze wedstrijd niet door.


Geheel mei 2020 

Helaas geen training in verband met coronavirus maatregelen van de gemeente 


Zaterdag 30 tot en met zondag 31 mei 2020 - Voorronde N(J)K 2020 - Eindhoven - Deze wedstrijd gaat niet door in verband met de coronamaatregelen 


Juni 2020

Maandag 1 juni 2020 - Waterthor

Geen training in verband met pinksteren


Dinsdag 2 juni 2020 - Hofbad - vermoedelijke start van de eerste training

18:30-19:15 Julia Stork, Lana Willemstein, Landon Loftin

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk, Lize van Leeuwen

 

Zaterdag 6 juni 2020 - Hofbad

11:00-12:30 Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Jolien van Rees

 

Maandag 8 juni 2020 - Waterthor

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary, Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk

18:00-19:00 Macy Roelands, Deyora Hol

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops

 

Dinsdag 9 juni 2020 - Hofbad

18:30-19:15 Julia Stork, Lana Willemstein, Landon Loftin

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk, Lize van Leeuwen

 

Zaterdag 13 juni geen training Hofbad gesloten in verband met Special Olympics


Maandag 15 juni 2020 - Waterthor

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary, Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk

18:00-19:00 Macy Roelands, Deyora Hol

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops

 

Dinsdag 16 juni 2020 - Hofbad

18:30-19:15 Julia Stork, Lana Willemstein, Landon Loftin

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk, Lize van Leeuwen

 

Zaterdag 20 juni 2020 - Hofbad

11:00-12:30 Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Jolien van Rees

 

Zaterdag 20 en zondag 21 juni 2020 - Nederlands (Jeugd) Kampioenschap 2020 - Sloterparkbad Amsterdam - op uitnodiging


Maandag 22 juni 2020 - Waterthor

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary, Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk

18:00-19:00 Macy Roelands, Deyora Hol

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops

 

Dinsdag 23 juni 2020 - Hofbad

18:30-19:15 Julia Stork, Lana Willemstein, Landon Loftin

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk, Lize van Leeuwen

    

Zaterdag 27 juni 2020 - Hofbad

11:00-12:30 Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Jolien van Rees

 

Zondag 28 juni 2020 - 13:00-18:00 - Nationaal Kampioenschap voor de Breedtesport - Hofbad - op uitnodiging


Maandag 29 juni 2020 - Waterthor

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary, Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk

18:00-19:00 Macy Roelands, Deyora Hol

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops

 

Dinsdag 30 juni 2020 - Hofbad

18:30-19:15 Julia Stork, Lana Willemstein, Landon Loftin

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk, Lize van Leeuwen

 

Juli 2020

Zaterdag 4 juli 2020 - Hofbad

11:00-12:30 Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Jolien van Rees


Zondag 5 juli 2020 - 13:15-17:00 - Clubkampioenschappen 2020 - Alliantiewedstrijd - Zwembad de Waterthor


Maandag 6 juli 2020 - Waterthor

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary, Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk

18:00-19:00 Macy Roelands, Deyora Hol

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops

 

Dinsdag 7 juli 2020 - Hofbad

18:30-19:15 Julia Stork, Lana Willemstein, Landon Loftin

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk, Lize van Leeuwen

 

Zaterdag 11 juli 2020 - Hofbad

11:00-12:30 Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Jolien van Rees


Maandag 13 juli 2020 - Waterthor

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary, Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk

18:00-19:00 Macy Roelands, Deyora Hol

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops

 

Dinsdag 14 juli 2020 - Hofbad

18:30-19:15 Julia Stork, Lana Willemstein, Landon Loftin

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk, Lize van Leeuwen


Zaterdag 18 juli 2020 - Hofbad

11:00-12:30 Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Jolien van Rees