Dit is de internet pagina van

"Joop Stotijn"

schoonspringafdeling

van DSZ

Algemeen

Laatste nieuws

Nieuwe contributie tarieven 2020 (11 maanden per jaar):
Basis: € 29,00 [1 maal per week trainen 45 minuten]

Plus: € 39,00 [twee trainingen van 45 minuten per week]

Wedstrijd: € 50,00 [meer dan twee trainingen van 45 minuten per week]

Trainingen en Wedstrijden

tot en met 31 maart 2020

Hieronder vindt je per dag de bijzonderheden van de trainingen en wedstrijden. Als er veranderingen zijn voor de trainingen worden die ook hieronder aangepast en krijg je een nieuwsbrief.

Februari 2020

Maandag 17 februari 2020 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary, Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk

18:00-19:00 Macy Roelands, Deyora Hol

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 18 februari 2020 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork, Lana Willemstein

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk, Lize van Leeuwen


Zaterdag 22 februari 2020 - Hofbad

11:00-12:30 Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Jolien van Rees


Maandag 24 februari 2020 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary, Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk

18:00-19:00 Macy Roelands, Deyora Hol

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 25 februari 2020 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork, Lana Willemstein

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk, Lize van leeuwen


Zaterdag 29 februari 2020 - Hofbad

11:00-12:30 Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Jolien van Rees


Maart 2020

Maandag 2 maart 2020 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary, Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk

18:00-19:00 Macy Roelands, Deyora Hol

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 3 maart 2020 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork, Lana Willemstein

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk, Lize van Leeuwen


Vrijdag 6 maart tot en met zondag 8 maart 2020 - Nederlands masters Kampioenschappen 2020 - Eindhoven - Alle masters


Zaterdag 7 maart 2020 - Hofbad

11:00-12:30 Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Jolien van Rees


Maandag 9 maart 2020 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary, Sammy Pitckevich, Josephine Oosterwijk

18:00-19:00 Macy Roelands, Deyora Hol

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 10 maart 2020 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork, Lana Willemstein

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk, Lize van Leeuwen


Zaterdag 14 maart 2020 - Hofbad

11:00-12:30 Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Jolien van Rees

14:00-16:00 Regiotraining Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Lize van Leeuwen, Marcel Sutedja, Jibbe Zeegers, Anne Dille en Sanne Bolleboom


Maandag 16 maart 2020 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary, Sammy Pitckevich, Josephine Oosterwijk

18:00-19:00 Macy Roelands, Deyora Hol

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 17 maart 2020 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork, Lana Willemstein

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk, Lize van Leeuwen


Zaterdag 21 maart 2020 - Hofbad

11:00-12:30 Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Jolien van Rees


Zondag 21-22 maart 2020 - Regio West Bokaal - Hofbad - Op uitnodiging


Maandag 23 maart 2020 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary, Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk

18:00-19:00 Macy Roelands, Deyora Hol

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 24 maart 2020 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork, Lana Willemstein

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk, Lize van leeuwen


Zaterdag 28 maart 2020 - Hofbad

11:00-12:30 Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Jolien van Rees


Maandag 30 maart 2020 - WATERTHOR

17:30-18:15 Marck Diederick Verkaart, Emmanuel Ugahary, Sammy Pitkevich, Josephine Oosterwijk

18:00-19:00 Macy Roelands, Deyora Hol

17:30-19:00 Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Beau Bisschops


Dinsdag 31 maart 2020 - HOFBAD

18:30-19:15 Julia Stork, Lana Willemstein

18:30-20:00 Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Marcel Sutedja, Babet Ruizenaar, Frédérique Schonk, Lize van Leeuwen


April 2020

Zondag 5 april 2020 - 14:00-17:30 - Combi jokerwedstrijd - de Veur - Iedereen kan meedoen


Zaterdag 11 april 2020 - Hofbad

11:00-12:30 Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Jolien van Rees

14:00-16:00 Regiotraining Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Lize van Leeuwen, Jibbe Zeegers, Anne Dille en Sanne Bolleboom


Zaterdag 18 april 2020 - Hofbad

11:00-12:30 Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Lolien van Rees


Donderdag 16 tot en met zondag 19 april 2020 - Amsterdam diving cup 2020 - Sloterparkbad - Op uitnodiging


Maandag 17 april 2020 - Waterthor
Geen training in verband met Koningsdag

Mei 2020

Dinsdag 5 mei 2020 - Hofbad

Geen training in verband met bevrijdingsdag


Zaterdag 9 mei 2020- Hofbad
In het hofbad geen training, een aantal springers kan terecht in de Waterthor


Zaterdag 9 mei 2020 - training verplaatst naar de Waterthor

13:15-14:00 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Jolien van Rees


Dinsdag 12 mei 2020 - Hofbad

Geen training in verband met Invictusgames


Zaterdag 16 mei 2020 - Hofbad

11:00-12:30 Sterre Antonisse, Anne Dille, Sanne Bolleboom, Maaike Kemps

11:00-13:30 Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen

12:45-13:30 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Jolien van Rees

14:00-16:00 Regiotraining Carter Loftin, Florian Prins, Caroline van Dijke, Lize van Leeuwen, Jibbe Zeegers, Anne Dille en Sanne Bolleboom


Zaterdag 23 mei 2020 - AANGEPASTE TRAININGEN omdat het Hofbad wedstrijden heeft
Verplaatst naar de Waterthor:
 13:15-14:00 Jibbe Zeegers, Landon Loftin, Stefania Tibirnia, Simone Capra, Olivier van der Hooff, Lisa Lansbergen, Antos Jagiela, Anne Dille, Sanne Bolleboom
In het Hofbad: 19:30-20:30 
Frédérique Schonk, Guus de Bakker, Caroline van Dijke, Florian Prins, Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Maaike kemps


Zaterdag 30 tot en met zondag 31 mei 2020 - Voorronde N(J)K 2020 - Eindhoven - op uitnodiging

Juni 2020

Maandag 1 juni 2020 - Waterthor

Geen training in verband met pinksteren


Zaterdag 20 tot en met zondag 21 juni 2020 - Nederlands (Jeugd) Kampioenschap 2020 - Sloterparkbad Amsterdam - op uitnodiging


Zondag 28 juni 2020 - 13:00-18:00 - Nationaal Kampioenschap voor de Breedtesport - Hofbad - op uitnodiging

Juli 2020

Zondag 7 juli 2020 - 13:15-17:00 - Clubkampioenschappen 2020 - Alliantiewedstrijd - Zwembad de Waterthor